Tc kimlik no ile ssk sorgulama

Tc kimlik numarası ile ssk sgk hizmet dökümü sorgulama işlemleri 

Yeni oluşturduğumuz sitemiz www.tckimlikilesorgulama.com sitesi üzerinden sizlere Türkiye Cumhuriyeti üzerinde devletin resmi internet siteleri üzerinden yapabileceğiniz sorgulamalar hakkında bilgiler sunacağız. Bu bilgileri genelde resimler ile birlikte destekleyerek anlayabileceğiniz derecede yapacağız. Amacımız sizlere tc kimlik numaraları ile birlikte yapılacak sorgulamaları, zaman kaybetmeden doğru biçimde yapmanız.

Birazdan sizlere Tc kimlik numaralarını kullanarak ne şekilde hizmet gün toplamı sorgulama işlemini yapacağınıza anlatacağız.

Bu bilgileri anlatmadan önce, lütfen kişisel verilerinizi tc kimlik numaraları yada diğer kimlik bilgilerini asla başka bir site üzerinden ( devlet sitesi hariç ) kesinlikle bir yerlere girmeyin. Zira bilişim suçları arttı ve kişisel suçlarınızla özel bilgilerinize ulaşmaları yada dolandırılmanız mümkün olabilir buna son derece dikkat ediniz.

Sgk Ssk hizmet dökümü almak için öncelikle BURADAKİ SİTEYE ( devletin resmi sitesidir ) Tıklayarak giriş yapıyorsunuz.

Giriş yaptıktan sonra bilgileri dolduruyorsunuz. Daha sonra sorgula dediğinizde aşağıdaki göreceğiniz görsel gibi bir yere gireceksiniz ve sağ taraftan hizmet bilgisi 4A sorgulama diyeceksiniz.

tc kimlik ile ssk sorgulama

Tc kimlik no ile ssk sorgulama www tckimlikilesorgulama com,yhs-fh_lsonsw,tc kimlikle ssk hizmet dökümü sorgulama,TCK İle Hizmet Dökümü,tck ssk,tck a ile sorgulama,tc kimlik numarası ile ssk hizmet dökümü,TC KİMLİK NOSU İLE HİZMET DÖKÜMÜ,sgk tck ile sorgulama,SGK DÖKUMANI, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.
Tc kimlik no ile ssk sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sgk kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc kimlik no ile ssk sorgulama” için 6 yorum

 1. erol sungur diyor ki:

  bakur borcum varmı 2004 tarıhınde dukkanacıp 2006 kapanıs yaptım gozukuyormu

 2. Nuh Temel 73132001962 diyor ki:

  sgk hizmet dökùmanì

 3. hatice kurt ssk ya kayıtlımıyım diyor ki:

  ben ssk ya kayıtlımıyım çok yıl önce orman işine gitmiş

 4. meryem baş diyor ki:

  pırım borcum varmı

 5. haluk ulastirici diyor ki:

  emeklilik ve vergi borcum varmi

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.